ENGLISHWelcome_KS.html
Eksperci do wynajęcia

Jeśli szukasz eksperckiej pomocy w dowolnym obszarze biznesu KEEN SQUAD może Ci pomóc.

Eksperci oddani do Twojej dyspozycji to doświadczeni profesjonaliści, u których szeroka wiedza teoretyczna idzie w parze z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i prowadzeniu biznesu.

Pomogliśmy już dziesiątkom projektów. Twój może być następny.


Nasze umiejętności pozwalają wkroczyć na każdym etapie rozwoju biznesu – możemy rozwinąć pomysł od zera, już istniejącym firmom możemy pomóc w ekspansji, podnieść konkurencyjność i poprawić pozycję rynkową. Z naszego punktu widzenia, żadne przedsięwzięcie nie jest zbyt małe ani zbyt duże, żeby było interesujące.


Dzięki doświadczeniu naszych ekspertów we wszystkich istotnych obszarach działalności gospodarczej możemy zapewnić rozwiązania w pełni dopasowane do Twoich potrzeb.


Kliknij w interesujący Cię temat by dowiedzieć się więcej.

Jak zacząć biznes? Wystarczą pieniądze? A może pomysł? Nie - najważniejsi są ludzie. Przygotowanie modelu biznesowego z uwzględnieniem stworzenia marki, wprowadzenie jej na rynek, zbudowanie sieci dystrybucji, kontrola nad wszelkimi drobiazgami… Wszystko to wymaga doświadczenia. Wiemy o tym, bo sami tego doświadczyliśmy. Teraz chcemy Ci pomóc.

Możemy stworzyć biznesplan z pojedynczego pomysłu. Badanie przewidywanych zysków i strat, analiza szans, zagrożeń, mocnych i słabych stron przedsięwzięcia (SWOT), propozycje marketingowe, pomoc w znalezieniu partnerów, w dotarciu do klienta – możemy to dla Ciebie zrobić. Jeśli masz pomysł, pomożemy Ci wycisnąć z niego jak najwięcej.

Nawet największe przedsiębiorstwa powinny zwracać uwagę na swoją pozycję rynkową. Optymalna alokacja zasobów nie zawsze jest oczywista. Doświadczenie w identyfikowaniu determinant konkurencyjności i metod zarządzania nimi umożliwia nam zaproponowanie konkretnych rozwiązań.

Działamy w oparciu o autorski model zarządzania konkurencyjnością 3COMP (Complex Competitiveness Composition).

Rozbudowana analiza konkurentów, sytuacji na rynku, opinii klientów może istotnie ułatwić prowadzenie biznesu. Możemy ocenić zewnętrzne szanse i zagrożenia, ale też spojrzeć krytycznie na przedsiębiorstwo  - wskazać jego mocne i słabe strony.

Zespół KEEN SQUAD to grupa ekspercka o zmiennym składzie. Jej rdzeń stanowią specjaliści z zakresu zarządzania strategicznego, marketingu, organizacji i zarządzania, finansów, designu, sprzedaży...

W zależności od charakterystyki projektu do pracy zapraszani są eksperci z innych dziedzin.

Portfolio projektów zrealizowanych i w trakcie realizacji stale rośnie. Byliśmy i jesteśmy zaangażowani w inicjatywy o zasięgu globalnym, ale też w przedsięwzięcia o znacznie mniejszej skali.

kontakt
mailto:info@keensquad.com?subject=INFO
Kompleksowa kreacja i wprowadzanie marki
Kreacja_KS.html
Rozwój pomysłów na biznes

Pomysy_KS.html
Poprawa konkurencyjności
Konkurencyjnosc_KS.html
Analiza strategiczna przedsiębiorstwa i otoczenia
Analiza_KS.html
Nasi eksperci
Eksperci_KS.html
Projekty, które nasi eksperci tworzyli, rozwijali i w których uczestniczyli
Projekty_KS.html