Projekty, które nasi eksperci tworzyli, rozwijali i w których uczestniczyli 
Witam_KS.html

Zurich Insurance Company

Kontrakt z firmą ubezpieczeniową o globalnym zasięgu. Wsparcie w zakresie strategii negocjacji z  sieciami dystrybucji, umocnienia lokalnej pozycji konkurencyjnej oraz ewentualnej ekspansji na nowe rynki.

Skarbiec Excellence

Submarka towarzystwa funduszy inwestycyjnych zapewniająca pełen zakres usług finansowych adresowanych do firm i zamożnych klientów prywatnych.

Syneris Consulting

Syneris Consulting sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania dla Firm w dziedzinie zarządzania finansami. Do głównych obszarów kompetencji należą między innymi: optymalizacja przepływów, przygotowywanie planów finansowych organizacja i restrukturyzacja finansowania, analiza rentowności itp.

Kubik Corporate Consultants

Główny zakres działalności obejmuje specjalistyczne tłumaczenia z dziedziny ekonomii i prawa, doradztwo oraz coaching.

Thick Mug

Agencja marketingu kreatywnego i badania rynku. Zajmuje się tworzeniem, wprowadzaniem i pozycjonowaniem marek oraz badaniem i oceną ich otoczenia. Specjalizuje się w instytucjach finansowych i butikach inwestycyjnych. Na zlecenie realizuje również projekty wykorzystujące aplikacje na urządzenia mobilne.

iSurvival

Agencja specjalizująca się w promocji w internecie. Główne obszary działalności to kampanie linków sponsorowanych, audyty kampanii PPC, przygotowanie kompleksowej strategii obecności w internecie.

Kancelaria„Działyński i Judek” Spółka Partnerska Radców Prawnych

Świadczy pełen zakres usług w obszarze obsługi przedsięwzięć  gospodarczych w zakresie  prawa cywilnego i gospodarczego, prawa spółek, sporów sądowych, obrotu nieruchomościami i działalności deweloperskiej oraz inwestycji infrastrukturalnych.

Remedis

Długoterminowy projekt zakładający doradztwo  w zakresie przygotowania kompleksowej strategii rozwoju spółki (oferta produktowa, sieć dystrybucji, komunikacja z rynkiem).

MndoGalgo

Specjalistyczny sklep internetowy oferujący ekskluzywne akcesoria dla chartów.

TerraCognita

Fundacja działająca w obszarze ochrony środowiska i zwierząt, popularyzacji świadomej turystyki i pomocy potrzebującym.

VariantBox

Projekt wdrożenia ekologicznej i ekonomicznej zabudowy modułowej.

ADECON

Projekt komercyjny – firma specjalizująca się w międzynarodowym transporcie kontenerowym. Zasięgiem obejmuje całą Europę.

Czysty Świat

Stowarzyszenie Popierania i Rozwoju Wiedzy o Ochronie Środowiska realizujące rozmaite projekty propagujące turystykę, eksplorację, wymianę kulturową, a przede wszystkim troskę o przyrodę ożywioną i nieożywioną.

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne o. w Poznaniu

Instytucja stojąca na straży dorobku intelektualnego polskich ekonomistów i praktyków biznesu. Propaguje wiedzę, kształci, ułatwia nawiązywanie relacji.

Foto7n

Galeria fotograficzna zaprojektowana z myślą o dalszym rozwoju i dystrybucji albumów i odbitek on-line.

powrót
Witam_KS.html
kontakt
mailto:info@keensquad.com?subject=INFO