Nasi eksperci Witam_KS.html

Piotr Gawrzyał

Strategia i rozwój biznesu

Przez ponad osiem lat pełnił funkcje kierownicze w firmach zajmujących się usługami finansowymi (odpowiadał między innymi za marketing strategiczny, współpracę międzynarodową, dystrybucję i relacje z kluczowymi klientami). Stworzył i rozwinął kilkadziesiąt komercyjnych i niekomercyjnych projektów, w tym elitarną markę produktów dla największego niezależnego towarzystwa funduszy inwestycyjnych w Polsce.

Doktor nauk ekonomicznych, członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, ekspert w zakresie zarządzania konkurencyjnością przedsięwzięć.

Pomysłodawca i lider projektu KEEN SQUAD.

Małgorzata Kubik-Mijakowska

Organizacja i zarządzanie

Posiada wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych korporacjach finansowych. Stworzyła i zarządza KubikCC – firmą specjalizującą się w doradztwie biznesowym oraz profesjonalnych tłumaczeniach z zakresu prawa i ekonomii. Certyfikowany  life i business coach.

Maciej Kujawa

Marketing kreatywny

Od lat zajmuje się projektowaniem i kreacją marek. Przygotowywał kampanie reklamowe dla rodzimych i zagranicznych podmiotów z branży finansowej. Prowadzi własną agencję kreatywną. Wielokrotny laureat konkursów, zdobywca pierwszej nagrody w Adobe Creative Search For Ideas  oraz finalista w konkursie na kampanię Banków Żywności. Wizjonerski UX Designer.

Maciej Lewiński

Reklama i sprzedaż w Internecie

Ekspert w zakresie promocji w Internecie, dystrybucji oraz pozycjonowania stron. Twórca wielu projektów powstałych w oparciu o Internet. Specjalista w zakresie Search Engine Marketing. Certyfikowany trener Google Analitics i Google AdWords

Paweł Walczak

Sprzedaż i relacje z Klientami

Doświadczony sprzedawca, szef dystrybucji i doradca specjalizujący się głównie w usługach finansowych. W kilku kolejnych firmach odpowiedzialny za budowanie sieci dystrybucji i relacje z kluczowymi klientami. Członek Million Dollar Round Table -  stowarzyszenia profesjonalistów w finansach. Live coach, trener osobowości, ekspert w motywowaniu.

Autor książki „Proaktywny Telemarketing”

Agata Rybarska

Marketing i zarządzanie marką

Praktycznie całe swoje zawodowe życie zajmuje się marketingiem FMCG. Obecnie z poziomu strategicznego w globalnym koncernie kosmetycznym zarządza zespołem brand managerów. Nadzorowane przez nią marki wielokrotnie zdobywały uznanie ekspertów I konsumentów (Effie 2006, Produkt Roku 2008, Laur Konsumenta 2008 i 2009,  Towar Roku 2009, Perła Rynku FMCG 2009 i 2010).

Michał Stadryniak

Zarządzanie projektami i IT

Szef IT w międzynarodowej firmie świadczącej usługi finansowe na polskim rynku. Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami (zgodnie z  Information Technology Infrastructure Library Code), posiada certyfikat  Project Management Professional.

Cezary Ewertowski

Wsparcie zarządzania

Certyfikowany trener i konsultant w zakresie rozwiązań wspomagających zarządzanie klasy Strategic Enterprise Management i Business Intelligence. Współtwórca i współwłaściciel ADEC Trans / ADECON (transport międzynarodowy, spedycja morska, projekty logistyczne, magazynowanie).

Jan Statkiewicz

Finanse

Doświadczony ekspert w dziedzinie finansów przedsiębiorstw, w tym optymalizacji bieżących przepływów oraz rachunku zysków i strat, obsługi zobowiązań i organizacji i restrukturyzacji finansowania. Założyciel firmy doradczej specjalizującej się w kompleksowej obsłudze finansowej przedsiębiorstw.

Marta Karolczak-Judek

Radca Prawny

Partner w kancelarii Działyński i Judek Spółka Partnerska Radców Prawnych. Od wielu lat zajmuje się prawem cywilnym i gospodarczym, prawem spółek, sporami sądowymi, obrotem nieruchomościami i działalnością deweloperską oraz inwestycjami infrastrukturalnymi.

Marcin Obałek

Ekologia

Prezes Stowarzyszenia Popierania i Rozwoju Wiedzy o Ochronie Środowiska „Czysty Świat”. Podróżnik i eksplorator. Współorganizator Festiwalu Podróży i Kultur ToTuToTam. Ekspert w dziedzinie ochrony środowiska i dziedzictwa kultorowego.

powrót
Witam_KS.html
kontakt
mailto:info@keensquad.com?subject=INFO